RSS

Broker a dom maklerski – jaka je…

Jesteś początkującym …

Czym jest i co powinna zawierać …

Umowa darowizny ma za…

5 pomysłów na spędzenie wolnego …

Po ciężkim tygodniu inten…

Karkonoski Park Narodowy - dlacz…

Organizacja eventu firmow…

Gryfy, sztangi - co to i do czeg…

Gryfy to sprzęty sportowe…

Tu opłaca się sprzedać włosy!

O tym rzeczywiście mówi s…

A miało być tak pięknie

Biznes w internecie kusi …

Jak wybrać konto bankowe i na ty…

Wybór odpowiedniego konta…

Zazdrość - jak z nią walczyć?

Zazdrość to jedna z najmn…

Sport to zdrowie

Powiadają, że sport to zd…

«
»

Uszczęśliwianie Europy

  • Napisany przez:

Niezależnie od głupot jakie ludzie wypisują na wszelkich forach, problem uchodźców jest mocno złożony. Zastanawia mnie dlaczego bogate kraje z ich kręgu kulturowego nie chcą zająć się problemem. I nie mają w tym zakresie żadnych skrupułów. A Europa chce wszystkich uszczęśliwiać i wszystkim pomagać ? Przecież bogate kraje arabskie potrzebują rąk do pracy. Skoro pobratymcy uchodźców nie bardzo się nimi przejmują to dlaczego kraje europejskie miałyby to robić ??? Żadne z 50 państw deklarujących, ze islam jest ich narodową religią nie przyjmuje islamskich uchodźców. Ci ludzie pędzą za socjalem i pewnie to jedyne uzasadnienie ich podróży. Idąc dalej, żal mi tych ludzi. Natomiast po prawdzie wątpię aby byli w stanie zaadaptować się do życia tutaj (poza nielicznymi jednostkami). Allaha raczej się nie wyrzekną. Jakkolwiek by to nie było brutalne to nie ich świat. A to zrodzi kolejne, gigantyczne problemy społeczne mając na względzie skalę zjawiska. I to pewnie niedługo. Pytanie czy zwolennicy pomagania wszystkim i wszędzie zastanawiali się nad tym. Nie sądzę.
Ogromna fala imigrantów, przeważnie młodych mężczyzn z Iraku i Syrii, ucieka do Europy, zostawiając swoje kobiety, jazydki, które za nich walczą z Państwem Islamskim. Kobiety walczą, a mężczyźni uciekają. Fajnie, co? A Europa rozlewa łzy nad tymi mężczyznami i szeroko otwiera im swoje drzwi. Jazydki i chrześcijanki są więzione przez Państwo Islamskie, publicznie gwałcone oraz torturowane. Sprzedaje się je w niewolę. A co na to feministki? A gdzie się podziali obrońcy praw człowieka? Europa sączy obłudę, tchórzostwo, ślepotę, do tego stopnia, że robi się od tego niedobrze. To, że Europa na to pozwala, na takie barbarzyństwo, to hańba absolutna! Polityka, chęć do działania, do podejmowania decyzji, zdechła w Brukseli już dawno jak stara opona. Zastąpił ją tani moralizm propagowany przez najgorszych klaunów.
Może to jest celowa robota Państwa Islamskiego, aby wywołać migrację mającą zalać Europę? Przybywające grupy nie są infiltrowane i przemieszane z tymi, których sobie tu nie życzymy… Biorąc pod uwagę tak wielką falę migracyjną, to jest to zasiedlanie nowych terytoriów zamieszkałych przez inne skupiska ludności.
Czy potrafimy przewidzieć ich skutki dla nas? Empatia, nakazuje nam tych ludzi przyjąć. Natomiast obawiać się należy, iż muzułmanie zawsze narzucają innym własny system wartości. Nie da się nic narzucić muzułmanom. Polacy emigrując do jakiegokolwiek kraju integrują się z otoczeniem. Porównywanie przez niektórych naszej emigracji z islamską to co najmniej nieporozumienie. W drugą stronę to nie będzie działać.

Artykuł: Blackwall

Polecane

Popularne

Serwisy

Blackwall