RSS

Jak wybrać firmę pożyczkową

Gdy przeglądamy strony in…

Szukasz stabilnej branży? Zostań…

W niepewnych czasach …

Czy wybór perfum powinien być de…

Wybór odpowiedniej nuty z…

Zazdrość - jak z nią walczyć?

Zazdrość to jedna z najmn…

Tu opłaca się sprzedać włosy!

O tym rzeczywiście mówi s…

Darmowe ogłoszenia - czy warto z…

Darmowe ogłoszenia nieruc…

Marketing w internecie to podsta…

Marketing w internecie to…

USG jamy brzusznej - na czym pol…

USG brzucha. Czym jest ba…

Jak wybrać konto bankowe i na ty…

Wybór odpowiedniego konta…

5 pomysłów na spędzenie wolnego …

Po ciężkim tygodniu inten…

«
»

Magazyny do wynajęcia w Białymstoku

  • Napisany przez:

Białystok słynie z oryginalnego charakteru miasta. Jego największą atrakcją jest XVII-wieczny Pałac Branickich wraz z ogrodami. Przed laty bywali tu królowie, cesarze i carowie. Dzisiaj miasto pełni ważną rolę w regionie, a także zyskuje popularność w branży magazynowej i logistycznej.

Białystok – stolica woj. podlaskiego

Białystok to miasto w północno-wschodniej Polsce, położone na Nizinie Północnopodlaskiej, nad rzeką Białą. Jest stolicą województwa podlaskiego. Pełni funkcję administracyjnego, gospodarczego, kulturalnego i naukowego centrum regionu. Razem z sąsiadującymi gminami tworzy aglomerację białostocką. Co ciekawe, nazwa miasta wywodzi się od nazwy niewielkiej rzeki, której wody przepływają wolno przez miasto. Białystok po staropolsku oznacza „czysty potok”.

Największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski

Białystok stanowi także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przebiega linia kolejowa Rail Baltica o znaczeniu europejskim (Warszawa – Suwałki – Kowno – Ryga – Tallinn), droga międzynarodowa – trasa europejska E67, która pokrywa się z drogą krajową nr 8 i łączy kraje Europy Zachodniej ze Skandynawią (tzw. Via Baltica). Ponadto wokół Białegostoku przebiegają ważne drogi ekspresowe – czyli droga ekspresowa S8 oraz droga ekspresowa S19 (łączy granicę polsko-białoruską z Białymstokiem, Lublinem i Rzeszowem). Rozwinięte są też inne gałęzie transportu – m.in. kolejowy czy lotniczy.

Wynajem magazynu – Białystok

Obecnie Białystok i województwo podlaskie zyskują na popularności. Tereny te budzą rosnące zainteresowanie zarówno ze strony deweloperów, jak i najemców. Wiele firm z Ukrainy aktualnie przenosi działalność lub poszukuje powierzchni magazynowych do wynajęcia. Białystok oraz jego sąsiedztwo są pożądanymi lokalizacjami. Powstają nowe hale produkcyjne w Białymstoku oraz magazyny.

Magazyny Białystok – Panattoni Park Białystok

Jako przykład może posłużyć m.in. inwestycja czołowego dewelopera z branży magazynowej – Panattoni Park Białystok. Jest to pierwsza inwestycja magazynowa klasy A na terenie województwa podlaskiego. Jest możliwość elastycznego dostosowania modułów do własnych wymagań, w zależności od branży.

Park znajduje się na zachodzie Polski, w pobliżu drogi ekspresowej S8 i gwarantuje wygodne połączenia z wieloma innymi miastami w Polsce i za granicą, m.in. z Warszawą, dobry dostęp do trasy ekspresowej E67. Powstał zaledwie około 8 km od centrum miasta. Centrum logistyczne Panattoni Park Białystok obejmuje trzy budynki oferujące łącznie 40 600 mkw. powierzchni.

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Blackwall