RSS

USG jamy brzusznej - na czym pol…

USG brzucha. Czym jest ba…

Fakturowanie i zarządzanie magaz…

Każdy właściciel przedsię…

Sport to zdrowie

Powiadają, że sport to zd…

Skarga wierzyciela na czynności …

Wierzyciel, który prowadz…

A miało być tak pięknie

Biznes w internecie kusi …

Dlaczego warto kupować w hurtown…

Hurtownie kosmetyczne to …

Fundusze ETF jako opłacalny spos…

Inwestowanie długotermino…

Soczewki dla astygmatyków – co w…

Astygmatyzm to dość skomp…

Czym jest inflacja i jak duży wp…

Pojęcie inflacji jest pow…

Najczęstsze wskazania do wykonan…

Bark jest jednym z na…

«
»

Jakie akcesoria fryzjerskie są niezbędne w profesjonalnym salonie?

Prowadzenie salonu fryzjerskiego jest dobrym pomysłem na dochodowy biznes. Popularność profesjonalnych usług rośnie, a klienci stawiają na umiejętności, doświadczenie i jakość stosowanych przez stylistę kosmetyków i narzędzi. Sprawdź, co skompletować w salonie fryzjerskim.

Najważniejsze akcesoria fryzjerskie

Każdy salon musi zostać wyposażony w odpowiednie – solidne i stylowe – meble oraz sprzęty, w tym w wysokiej jakości akcesoria fryzjerskie. To one są podstawowymi narzędziami w rękach stylisty w jego codziennej pracy. Powinny być wytrzymałe, świetnie wykonane i niezawodne, wyprodukowane przez cenione marki – jak m.in. maszynki fryzjerskie Moser, szczotki Olivia Garden, nożyczki Tondeo czy lokówki BaByliss.

Akcesoria fryzjerskie to narzędzia służące do strzyżenia i modelowana włosów (jak m.in. nożyczki, maszynki fryzjerskie Wahl, szczotki i grzebienie, brzytwy, siatki i wypełnienia koków, wałki i papiloty, klipsy i klamry), przybory do farbowania oraz dodatkowe sprzęty (m.in. wagi, kufry, kabury i etui, peleryny, miseczki, pędzelki, lustra oraz inne). Poniżej wymieniamy kilka niezbędnych akcesoriów – zobacz, co jest must have w salonie fryzjerskim.

Maszynki do strzyżenia włosów. Profesjonalna maszynka do włosów Moser, Wahl czy Jaguar to urządzenia polecane przez stylistów fryzur. Gwarantują precyzyjne cięcie, sprawią, że fryzura będzie prezentować się idealnie. Ważne, by maszynka do włosów Wahl czy Moser była wyposażona w precyzyjne i solidne ostrza, mocny silnik oraz różne nakładki.

Szczotki do włosów. Sprawdzą się w użytku domowym i profesjonalnym. Taką szczotką szybko i bezboleśnie rozczeszesz włosy. Wyróżniają się solidnym wykonaniem, mają pozytywny wpływ na wygląd i kondycję włosów, a przy tym nie podrażniają skóry głowy. Ważne, by wybrać szczotki odpowiedniego producenta – polecamy m.in. markę Olivia Garden, Cyrulicy oraz Jaguar.

Degażówki fryzjerskie. Tępymi nożyczkami nikt nic nie zdziała – nawet najlepszy stylista. W salonie fryzjerskim muszą znaleźć się solidne i profesjonalne degażówki, najlepiej renomowanych firm – jak m.in. Tondeo, Fox czy Kasho. Będą świetnie wykonane, odporne na upadki i uszkodzenia oraz korozję.

Powinny być wyprodukowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, hartowanej przy użyciu specjalnych technologii. Dzięki temu będą bardzo wytrzymałe i ostre, zapewnia przez długi czas precyzję cięcia. W zależności od modelu uzyskasz pożądany efekt – dostępne są m.in. degażówki cieniujące włosy w delikatnym stopniu czy zapobiegające rozdwajaniu się końcówek.

Materiał zewnętrzny

https://www.blackwall.pl/usg-jamy-brzusznej-na-czym-polega-to-badanie/

https://www.blackwall.pl/dlaczego-warto-kupowac-w-hurtowni-kosmetycznej/

Polecane

Popularne

Serwisy

Blackwall