RSS

Czy wybór perfum powinien być de…

Wybór odpowiedniej nuty z…

Uszczęśliwianie Europy

Niezależnie od głupot jak…

Sport to zdrowie

Powiadają, że sport to zd…

Jak wybrać firmę pożyczkową

Gdy przeglądamy strony in…

A miało być tak pięknie

Biznes w internecie kusi …

Jak wybrać konto bankowe i na ty…

Wybór odpowiedniego konta…

16 kroków do miliona

Aby zostać milionerem i o…

Marketing w internecie to podsta…

Marketing w internecie to…

Energia Kundalini

Wiele osób spotyka się z …

Korekta kosztów w przypadku nieu…

Polskie przepisy podatkow…

«
»

Energia Kundalini

Wiele osób spotyka się z terminem energia seksualna i Kundalini lecz nie bardzo wiedzą czym ona jest, skąd się wziął ten termin i co oznacza. Energia Kundalini to tak naprawdę energia która jest w każdym człowieku, w każdym z nas. Jest to nasza energia życiowa, usytuowana wokół podstawy czakry, którą możemy wykorzystać aby usunąć blokujące nas bariery i blokady. Słowo Kundalini wywodzi się ze starożytnych praktyk indyjskich, a oznacza dosłownie „zwinięty” lub też można to tłumaczyć jako „moc świadomości”.

Większość z nas nawet może nie zdawać sobie sprawy z tego że takiego typu energię posiada, gdyż przeważnie jest ona uśpiona i może być w takim stanie nawet przez całe nasze życie. Może być aktywowana, pobudzona przez różnego rodzaju wydarzenia, w tym także te traumatyczne lub aktywować się samoistnie. Doskonale także może  być aktywowana poprzez stosowanie tantrycznych praktyk.

 

Energia kundalini jest niezwykle silną energią, trzeba więc pobudzać ją powoli i w sposób kontrolowany aby była dla nas bezpieczna. Warto więc w tym celu skorzystać z oferty ceremonii tantrycznych oferowanych przez doświadczonych specjalistów i mistrzów Tantry, którzy posiadają szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tym kierunku. Wówczas możemy być pewni, że wszystko przebiegać będzie w należyty i odpowiedni sposób z korzyścią na nas samych.

Jeśli zdecydujemy się na ceremonię tantryczną np. w postaci specjalistycznego masażu, warto w Warszawie wybrać się do Świątyni Tantry – Kala Luna Temple, której założycielką jest dyplomowana mistrzyni i nauczyciel Kaulickiej Tantry Uzdrowienia. Grand Master Kundalini Healing. Więcej o Świątyni tantry, ceremoniach w których możemy uczestniczyć oraz Energii kundalini przeczytać można bezpośrednio na stronie https://www.kalalunatemple.com.pl/energia-seksualna-i-kundalini-tantryczne-uzdrowienie/

 

Masaż Yoni i masaż Ligam

Luna prowadzi bardzo głębokie energetyczne i uzdrawiające procesy obejmujące obszary pełnego spektrum seksualności, jak również pracę z psycho-seksualnym cieniem.  Ceremonie tantryczne mogą być także nastawione na dogłębna pomoc w trwałym uwalnianiu z wszelakich traum, uwalnianie z trudnej przeszłości, negatywnych emocji oraz psychicznych i głęboko zakorzenionych blokad. Sesje indywidualne, adresowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn, choć możliwa jest także praca w parach. Masaże tantryczne nakierowane na uzdrowienie połączenia z Yoni oraz Lingamem, czyli masaż Yoni i masaż Lingam wykonywane są w pełnej zgodności z pradawnymi naukami tantry.

 

W pracy z energią Kundalini liczy się odpowiednie podejście i doświadczenie. Ceremonie powinny obejmować indywidualne spotkania, skupiające się na konkretnej osobie, aby można było skoncentrować się na samorozwoju i poznawaniu samego siebie, wówczas Kundalini i Energia Seksualna będą mogły swobodnie przepływać przez ciało.

 

Obudzenie energii kundalini może być procesem jednorazowym lub też procesem powracającym. Stan w którym znajduje się człowiek z obudzoną energią Kundalini jest niezwykły. Poczucie jedności z wszechświatem, boskości, miłości i braku pragnień i tęsknot oraz jedność z otaczającym światem i bycie wszystkim. To ogromy dar jakiego możemy doświadczyć sprawia, że nie chce się powracać i schodzić z powrotem do tego co zwykłe, szare i ludzkie. Takie przebudzenie potrafi zmienić człowieka, dokonują się zmiany w naszej świadomości i postrzeganiu świata. Stajemy w gotowości na głębszy kontakt z własnym wnętrzem i poznanie samego siebie. Możemy poczuć się prawdziwie i tak w pełni Sobą.

Atmosfera ceremonii tantrycznych

Na koniec warto wspomnieć o tym, że wszelkie ceremonie tantryczne, powinny odbywać się w konkretnych warunkach. Nie powinno być to przypadkowe miejsce i nieprzygotowane do takich celów. Atmosfera w jakiej odbywają się masaże tantryczne jest niezwykle istotna i jest to podstawa aby rozpocząć jakiekolwiek sesje. Osoba obdarowywana masażem powinna poczuć się wyjątkowo, swobodnie i zrelaksowana dlatego tak istotne są warunki w jakim ceremonia powinna być przeprowadzona. Wygodny materac, spokój, czasem, odpowiednia muzyka lub olejki eteryczne pomagają w odprężeniu, skupieniu na doznaniach i na tym co otrzymujemy.

Aby skorzystać jak najwięcej podczas sesji, masażysta jak i osoba obdarowywana mogą także na wstępie omówić to, co ma się wydarzyć na ceremonii i to, jak powinniśmy się do tego przygotować aby odebrać jak najwięcej i jak najlepiej doświadczyć tego co otrzymamy. Ogromnie ważne jest także zaufanie, w końcu dajemy siebie, swoje ciało, otwieramy się na obdarowanie.

Artykuł partnera

https://www.blackwall.pl/jakie-akcesoria-fryzjerskie-sa-niezbedne-w-profesjonalnym-salonie/

Polecane

Popularne

Serwisy

Blackwall