RSS

Pozbądź się błędów tradingowych,…

Czy jesteś jednym z tych …

Energia Kundalini

Wiele osób spotyka się z …

Czy wybór perfum powinien być de…

Wybór odpowiedniej nuty z…

Uszczęśliwianie Europy

Niezależnie od głupot jak…

Sport to zdrowie

Powiadają, że sport to zd…

Fakturowanie i zarządzanie magaz…

Każdy właściciel przedsię…

Marketing w internecie to podsta…

Marketing w internecie to…

Jak znaleźć tanią nieruchomość i…

Dobra wyszukiwarka nieruc…

16 kroków do miliona

Aby zostać milionerem i o…

Czym jest inflacja i jak duży wp…

Pojęcie inflacji jest pow…

«
»

Energia Kundalini

Wiele osób spotyka się z terminem energia seksualna i Kundalini lecz nie bardzo wiedzą czym ona jest, skąd się wziął ten termin i co oznacza. Energia Kundalini to tak naprawdę energia która jest w każdym człowieku, w każdym z nas. Jest to nasza energia życiowa, usytuowana wokół podstawy czakry, którą możemy wykorzystać aby usunąć blokujące nas bariery i blokady. Słowo Kundalini wywodzi się ze starożytnych praktyk indyjskich, a oznacza dosłownie „zwinięty” lub też można to tłumaczyć jako „moc świadomości”.

Większość z nas nawet może nie zdawać sobie sprawy z tego że takiego typu energię posiada, gdyż przeważnie jest ona uśpiona i może być w takim stanie nawet przez całe nasze życie. Może być aktywowana, pobudzona przez różnego rodzaju wydarzenia, w tym także te traumatyczne lub aktywować się samoistnie. Doskonale także może  być aktywowana poprzez stosowanie tantrycznych praktyk.

 

Energia kundalini jest niezwykle silną energią, trzeba więc pobudzać ją powoli i w sposób kontrolowany aby była dla nas bezpieczna. Warto więc w tym celu skorzystać z oferty ceremonii tantrycznych oferowanych przez doświadczonych specjalistów i mistrzów Tantry, którzy posiadają szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tym kierunku. Wówczas możemy być pewni, że wszystko przebiegać będzie w należyty i odpowiedni sposób z korzyścią na nas samych.

Jeśli zdecydujemy się na ceremonię tantryczną np. w postaci specjalistycznego masażu, warto w Warszawie wybrać się do Świątyni Tantry – Kala Luna Temple, której założycielką jest dyplomowana mistrzyni i nauczyciel Kaulickiej Tantry Uzdrowienia. Grand Master Kundalini Healing. Więcej o Świątyni tantry, ceremoniach w których możemy uczestniczyć oraz Energii kundalini przeczytać można bezpośrednio na stronie https://www.kalalunatemple.com.pl/energia-seksualna-i-kundalini-tantryczne-uzdrowienie/

 

Masaż Yoni i masaż Ligam

Luna prowadzi bardzo głębokie energetyczne i uzdrawiające procesy obejmujące obszary pełnego spektrum seksualności, jak również pracę z psycho-seksualnym cieniem.  Ceremonie tantryczne mogą być także nastawione na dogłębna pomoc w trwałym uwalnianiu z wszelakich traum, uwalnianie z trudnej przeszłości, negatywnych emocji oraz psychicznych i głęboko zakorzenionych blokad. Sesje indywidualne, adresowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn, choć możliwa jest także praca w parach. Masaże tantryczne nakierowane na uzdrowienie połączenia z Yoni oraz Lingamem, czyli masaż Yoni i masaż Lingam wykonywane są w pełnej zgodności z pradawnymi naukami tantry.

 

W pracy z energią Kundalini liczy się odpowiednie podejście i doświadczenie. Ceremonie powinny obejmować indywidualne spotkania, skupiające się na konkretnej osobie, aby można było skoncentrować się na samorozwoju i poznawaniu samego siebie, wówczas Kundalini i Energia Seksualna będą mogły swobodnie przepływać przez ciało.

 

Obudzenie energii kundalini może być procesem jednorazowym lub też procesem powracającym. Stan w którym znajduje się człowiek z obudzoną energią Kundalini jest niezwykły. Poczucie jedności z wszechświatem, boskości, miłości i braku pragnień i tęsknot oraz jedność z otaczającym światem i bycie wszystkim. To ogromy dar jakiego możemy doświadczyć sprawia, że nie chce się powracać i schodzić z powrotem do tego co zwykłe, szare i ludzkie. Takie przebudzenie potrafi zmienić człowieka, dokonują się zmiany w naszej świadomości i postrzeganiu świata. Stajemy w gotowości na głębszy kontakt z własnym wnętrzem i poznanie samego siebie. Możemy poczuć się prawdziwie i tak w pełni Sobą.

Atmosfera ceremonii tantrycznych

Na koniec warto wspomnieć o tym, że wszelkie ceremonie tantryczne, powinny odbywać się w konkretnych warunkach. Nie powinno być to przypadkowe miejsce i nieprzygotowane do takich celów. Atmosfera w jakiej odbywają się masaże tantryczne jest niezwykle istotna i jest to podstawa aby rozpocząć jakiekolwiek sesje. Osoba obdarowywana masażem powinna poczuć się wyjątkowo, swobodnie i zrelaksowana dlatego tak istotne są warunki w jakim ceremonia powinna być przeprowadzona. Wygodny materac, spokój, czasem, odpowiednia muzyka lub olejki eteryczne pomagają w odprężeniu, skupieniu na doznaniach i na tym co otrzymujemy.

Aby skorzystać jak najwięcej podczas sesji, masażysta jak i osoba obdarowywana mogą także na wstępie omówić to, co ma się wydarzyć na ceremonii i to, jak powinniśmy się do tego przygotować aby odebrać jak najwięcej i jak najlepiej doświadczyć tego co otrzymamy. Ogromnie ważne jest także zaufanie, w końcu dajemy siebie, swoje ciało, otwieramy się na obdarowanie.

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

Blackwall