RSS

USG jamy brzusznej - na czym pol…

USG brzucha. Czym jest ba…

Fakturowanie i zarządzanie magaz…

Każdy właściciel przedsię…

Sport to zdrowie

Powiadają, że sport to zd…

Skarga wierzyciela na czynności …

Wierzyciel, który prowadz…

A miało być tak pięknie

Biznes w internecie kusi …

Dlaczego warto kupować w hurtown…

Hurtownie kosmetyczne to …

Fundusze ETF jako opłacalny spos…

Inwestowanie długotermino…

Soczewki dla astygmatyków – co w…

Astygmatyzm to dość skomp…

Czym jest inflacja i jak duży wp…

Pojęcie inflacji jest pow…

Najczęstsze wskazania do wykonan…

Bark jest jednym z na…

«
»

Czy wybór perfum powinien być definiowany przez charakter?

Wybór odpowiedniej nuty zapachowej dla Pań może być kłopotliwe, zwłaszcza, że jest ich bardzo dużo i każda z nich wyróżnia się nie tylko zapachem ale także skojarzeniami, jakie budzi w odbiorcach tego zapachu. Poświęcimy tutaj trochę czasu dostępnym w naszym sklepie perfumom Yodeyma i zobaczymy, jakie efekty mogą one zapewnić w trakcie użytkowania.

• Cytrusowe – zapachy, które bazują na owocach takich jak cytryna, pomarańcza, mandarynka lub grejpfrut. Wspaniały wybór dla kobiet aktywnych, które drugi dom mają na siłowni, a zamiast na spacer – biegną przed siebie. Doskonale sprawdza się także na letnie wyjazdy lub w przypadku konieczności odświeżenia się. My polecamy z tej grupy zapachowej Ice Pour Femme Yodeyma.

• Owocowe – złożone z najróżniejszych owoców, które nie są cytrusami. Możemy w takich perfumach znaleźć truskawki, maliny, jabłka… Możliwości jest tyle, ile jest aromatycznych owoców na świecie. Perfumy te są chętnie wybierane przez energiczne, pełne życia osoby, które idą śmiało przez życie i stawiają na pozytywną energię. My polecamy Kara Yodeyma, jako jeden z naszych ulubionych, owocowych zapachów.

• Orientalne – tajemnicze, eleganckie, wytworne – a jednocześnie uwodzicielskie. Świetny wybór dla kobiet, które mają w sobie tajemnicę, a jednocześnie chcą uwodzić mężczyzn swoim zapachem. Świetny wybór na randkę lub eleganckie, wytworne przyjęcie. Orientalne zapachy cechują się także długotrwałą trwałością, świetną dla osób ceniących… ekonomiczny wybór. Sweet Girl Yodeyma, która bazuje na wanilii, zdobędzie serca wielu kobiet.

• Kwiatowe – delikatne, romantyczne, zwiewne. Złożone z wielu znanych i lubianych kwiatów, jak i bardziej egzotycznych odpowiedników. Wybór dla delikatnych, ale jednocześnie odważnych Pań, które lubią podkreślać swoją kobiecą naturę. Jedne z najpopularniejszych mieszanek zapachowych, które dzięki wielkiej rozpiętości podbiły serca mnóstwa Pań. Tutaj polecimy Sexy Rose Yodeyma, która opiera się na kwiecie brzoskwini.

• Szyprowe – połączenie energicznego cytrusa z męskimi, drzewnymi perfumami dało zapachy, które wręcz oddają wakacyjny klimat. Energiczne, charyzmatyczne aromaty podkreślają powszechnie uważane za męskie cechy kobiet, które dzięki nim mogą stworzyć spójny wizerunek w pracy lub też towarzystwie. Często perfumy szyprowe tworzą podgrupy perfum unisex, idealnych dla każdej płci. Naszym ulubieńcem jest Adriana Yodeyma, oparta nie tylko na drzewnych, ale także kwiatowych aromatach.

Czy wybór perfum powinien być jednak definiowany przez charakter? My tak nie uważamy. Zapach powinien być doskonale dopasowany nie tylko do osobowości, ale przede wszystkim do ciała użytkowniczki. Warto wsłuchać się we własne preferencje i wybrać idealne dla siebie perfumy, które będą oddawać w stu procentach dopasowywać się do naszego charakteru.

Artykuł partnera

https://www.blackwall.pl/jakie-akcesoria-fryzjerskie-sa-niezbedne-w-profesjonalnym-salonie/

https://www.blackwall.pl/naszyjnik-z-krzyzem-meski-ozdoba-ponadczasowa-ktora-pasuje-do-wielu-stylizacji/

https://www.blackwall.pl/dlaczego-warto-kupowac-w-hurtowni-kosmetycznej/

Polecane

Popularne

Serwisy

Blackwall