RSS

Dlaczego warto kupować w hurtown…

Hurtownie kosmetyczne to …

Czy warto wykonać labioplastykę?…

Kobiety, które poddały si…

Obligacje skarbowe – oprocentowa…

Emitowane przez rząd obli…

Życiodajne Procesy W Inżynierii …

Istnieje wiele zjawisk, k…

Fakturowanie i zarządzanie magaz…

Każdy właściciel przedsię…

16 kroków do miliona

Aby zostać milionerem i o…

Soczewki dla astygmatyków – co w…

Astygmatyzm to dość skomp…

Korekta kosztów w przypadku nieu…

Polskie przepisy podatkow…

5 pomysłów na spędzenie wolnego …

Po ciężkim tygodniu inten…

Jak znaleźć tanią nieruchomość i…

Dobra wyszukiwarka nieruc…

«
»

Akcesoria do iPhone’ów i iPadów – modne i praktyczne

Jedni wybierają akcesoria praktyczne, które mogą przydać się w różnych sytuacjach, inni podążają za modą. Bardzo zróżnicowaną ofertę gadżetów do smartfonów przygotowała firma Apple – poniżej omawiamy wybrane z nich.

Jakie akcesoria do iPhone wybrać?

Markowe akcesoria do urządzeń Apple, jak etui do MacBooka czy etui na ekran iPhone są najlepszą gwarancją bezpiecznego i wygodnego użytkowania sprzętu tej ponadczasowej marki.

Etui na iPhone. Przede wszystkim po zakupie urządzenia dopasuj na nie etui – na iPhone 11, 12 lub inny model marki Apple masz bardzo duży wybór. Dobrej jakości etui zapewni mu podstawową ochronę przed kurzem i innymi zabrudzeniami, przed zarysowaniem czy skutkami uderzeń lub upadku. Nie zagwarantuje 100% zabezpieczenia, ale z pewnością jest jednym z must have. Można wybrać kilka etui na iPhone 12 czy wybrany model, by zmieniać je w zależności od okazji. Bardzo chętnie kupowane są m.in. eleganckie skórzane etui na iPhone 12 czy silikonowe case’y.

Folia lub szkło na ekran. Dodatkowej ochrony wymaga też ekran telefonu. Najlepszą ochronę zapewni porządne szkło hartowane. Warto o tym pamiętać, bo naprawa lub wymiana tego elementu należą do jednych z najbardziej kosztownych usług w punktach serwisowych GSM. Polecamy m.in. szkło Ochronne eSTUFF TitanShield do iPhone X/Xs / iPhone 11 Pro. Wysokiej jakości akcesoria gwarantują zabezpieczenie smartfona przed uszkodzeniami podczas jego codziennego używania oraz różnych wypraw i przygód.

Rysik Apple Pencil. Etui na iPhone 11 czy 12 oraz szkło lub ekran to podstawowe akcesoria, które powinien kupić każdy. Inne gadżety są opcjonalne – jak m.in. pierwszej generacji rysik Apple. Będzie praktycznym dodatkiem do iPada.

Rękawiczki. Praktyczne i ciepłe rękawiczki do ekranów dotykowych pozwolą komfortowo korzystać z telefonu podczas zimy. Wykonano je ze specjalnego włókna przewodzącego, które pozwala na odczytanie gestów na ekranie smartfona czy tabletu.

Ładowarki i zasilacze do iPhone’a. Znajdź odpowiedni zasilacz do iPhone’a, który będzie odpowiadał na twoje potrzeby. Może to być ładowarka do samochodu, szybka ładowarka na co dzień lub model oferujący popularne teraz ładowanie bezprzewodowe.

Uchwyty. Skoro masz już etui na iPhone 11, 12 lub inny model, folię albo szkło oraz ładowarkę, czas dopasować uchwyt. Oczywiście, jeśli korzystasz z telefonu w roli nawigacji na przykład w samochodzie lub na rowerze. Możesz wybrać grawitacyjny uchwyt na deskę rozdzielczą lub szybę auta, ew. do kratki, a także uchwyt lub naklejkę magnetyczną. Przyda się też praktyczna podstawka do ładowarki.

Materiał zewnętrzny

https://www.blackwall.pl/hosting-wordpress/

Polecane

Popularne

Serwisy

Blackwall